Puppies Cane Corso për shitje

Shitet nga: milos 10 Dhj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Puppies Cane Corso për babanë shitje prejardhjes fortë dhe nëna e madhësisë shumë të bukur ... puppies priten në një dana..rezervacije pak gjatë .. femrat 150e meshkujve 200..tačna vend LapljeSelo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim