Qanta per pica

Shitet nga: bedri 14 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim qanta per pizza, jan shum te mira siq shihen edhe nefoto dhe te qendrushme, dimenzionet 45, 60,po ashtu edhe me porosi qmimet e volitshme....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim