Qese te Letres (Furra,Barnatore,Kafe)

Shitet nga: EKO-Paper 21 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Qese te Letres te dimensioneve te ndryshme 12,14,17,24,32 dhe gjatesia prej 20 deri 50

Qese te Letres Kraft, ne tre lloje.

-Per FURRA
-Per BARNATORE
-Perdorime te tjera.

Kraft e kafte 40gram Klasa B
Kraft e Kafte 35gram Klasa A
Kraft e Bardhe 35gr Klasa A

Per me shume Informata Kontakto
045 22 22 90 email:ekopaperinfo@gmail.com
Veterrnik,Prishtine,Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim