Qymyr ne thase 2.5 euro thesi

Shitet nga: visar 16 Tet 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Qymyri eshte i situn dhe i paketum ne thase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim