RASAT !!!! DOMATE BIG BEEF !!! VERA PO VJEN

Shitet nga: Mili 21 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim RASAT te Domateve (patligjanave) BIG BEEF me shumic dhe pakic.

Porosit mund ti beni ne kete numer tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim