ROLETA

Shitet nga: freshline 22 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
ROLETA NGA TE GJITHA LLOJET ME SHUMICE DHE PAKICE, ME CMIME TE LIRA DHE ME KUALITET TE GARANTUAR.
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 45 EURO PER METER KATROR
ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA 27 ERUO PER METER KATROR
ROLETA MBI DRITARE 45-50ERURO PER METER KATROR
PER MA SHUME KENI LINKUN-https://www.facebook.com/freshlineroleta/?ref=aymt_homepage_panel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim