Raki Shpije Kumbulle dhe Rrushi nga Klina

Shitet nga: RAKIA 29 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Raki te shpis te kumbulles dhe rrushit , me ngjyra te ndryshme dhe pa ngjyr ,e prodhuar ne Kline ,

Qmimi per te rrushit : 5 euro per liter
Qmimi per te kumbulles : 6 euro per liter

Tel: 049 290 953 viber
Tel: 044 154 542
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim