Ramat

Shitet nga: maliq krasniqi 09 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes rama pllastikes me dimensione kati i dyt 10 gjatsi 3 gjensia 10×3\edhe kati i pare pesë me 3 e 60 dhe pjes tjeter te njetin dimension pesë me 3 e 60

Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim