Rampa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Loni 26 Tet 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjm shitjen dhe montimin e Barrierave me dimenzione te ndryshme.
Barrierat janë prodhim Italian të firmes QUIKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim