Rezerva te PLINIT

Shitet nga: plin 14 Tet 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes Rezervar te plinit me pumpe ne gjendje te mir veq e mush plin dhe punone . mashum informata tele.o44-304-398...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim