Rezervuar per derivate - Nxemje qendrore

Shitet nga: Milot 04 Dhj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim rezervuarin per nxemje qendrore me kapacitet 3000 litra. Rezervuari eshte ne gjendje te rregullt dhe mund te vini ta verifikoni ne cdo kohe ne lagjen Bregu i Diellit (Xhambazet).

Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim