Rollera Spin nga Gjermania

Shitet nga: Rollera 02 Tet 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Jon pak te perdorura po hala duken si te reja , i shes se mkan ardh tjera jon shum te mira dhe te pershtatshme per kam numrin e kan 41-42 po tu u bazu nmbeshtjells rrin tamam edhe numer 40 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim