Rroba nga gjermania te gjitha llojet

Shitet nga: Avdull Avdulli 03 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
sheshim rroba nga gjermani te reja te gjitha llojet e teshave dhe per te gjitha lloj moshat me qmim sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim