Rrotë E Mullirit Me Ujë

Shitet nga: Vehbi 08 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Rroten E Mullirit Me Ujë Prodhim I Viteve Të 70-Ta Eshtë E Pa Perdorne Dhe Mund Te Perdoret Per dekorime Te Mëdha Qmimi I Padiskutushëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim