SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS

Shitet nga: Arlind 11 Dhj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin Samsung Galaxy Grand Duos, ka 8 GB plus SD Carden 16GB eshte ne gjendje shume te mire dhe cmimi eshte shume i volitshem. 1GB Ram. Telefoni eshte me dy kartela.

Per me shume info klikoni ne kete link:
http://www.fonearena.com/samsung-galaxy-grand-duos_2390.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim