SERVIS HILTI BOSCH MAKITA METABO DUSS DEWALLT WA..

Shitet nga: gazmend 30 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm SHitjen dhe servisimin e mjeteve te punes dhe japim mjete ne sherbim P.sh Brusalica Hilta burmashina cerkullar freza akua Agregat Maqina te barit e etj poashtu dhe kem pjes rezerv Per Bosch hilti 11 Bosch hilti 5 40 HILTI TE 55 HILTI TE 25 HILTI TE75 HILTI TE70 HILTI TE 56 HILTI TE76 HILTI TE5 Kem pjes rezerv Rotora Te ri me Garancion Poashtu bojm dhe riparimin e shtypsave te dheut dhe kem pjes rezerv per Wacker Gjindemi ne gjilan RRuga qarkore Afer Tregut te Kerreve Ju mirpresim .. SH.T.P-GAZI- viber +37744-922-670 ---viber +37744232009 hilti hilt hilta burmashin golf pasat audi wv t4 opell citroen fiat

Tags. pilot pilota pilots ladi company ladi vellezeritpaqarizi brenid brendi company labinoti labinoti company shala company komplast komplast vpd drill drilling pus puset pusete puse pusev puseve pusa pusi vpd VPD vellezerit paqarizi vllezerit vellezerit vllaznit vllaznia bunar bunare bunarev bunareve bunara bunarave anker ankera ankerat ankerav ankerave hap hapi hape hapje pune pun punojm punojme pastrim pastrojm pastrojme shpim shpuarje shpurje shpoj bir bira vrim vrima beton gyp gypa metra thell thelle thellesi uj uje ujitje ndertes ndertese ndertim ndertoj banes banese caja komplast 10 15 20 25 30 35 40 50 60 80 100 120 mm m metra milimetra cm centimetra thellesi gjersi trashsi tok toke but bute fort fort shkemb shkembor gur guror zall zalle zallor zallore gurore shkembore makin makine maqin maqine plastik plastike plastikes that thatesi germi germim germime sond sonda sondazh sondazhe ndertim pilot pilota anker ankera vetur veture ker kerr vw pasat passat passati pasa disel dizell mjeshter mjeshtri bartje mall mallra malli Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi a6,Audi a7 ,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3 Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scania , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer ,Dritare , Goma , Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg , Tiguan , Sirocco i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysl..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim