SHES LOKALIN

Shitet nga: N.N 30 Sht 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim