SHITEN DYERT E METALTA ME DY KRIH DHE KAPIGJIK

Shitet nga: Alush 21 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITEN DYERT e METALTA ME DY KRIH DHE ME KAPIGJIK DIMENZIONET GJERESIA 2.90mKURSE NALTESIA 2.70m
DYERT JANE NE GJENDJE TE MIRE MUND TE SHIFEN NE FOTO TEL O44257840 qmimi i ARESYESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim