SHKREBZA ME LOGO TE VETURAVE*PORSCHE*FERRARI*BUG..

Shitet nga: AKSESOR 31 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 1 .KUTI SHKREBZA NE FORM TE ZIPOS ME LOGO TE VETURAVE


SHKREBZA BUGATI*PORSCHE*FERRARI*LAMBORGINI*

SHKREBZAT JANE NE FORM ZIPO TE REJA PA PERDOR TE BLEME NE ANGLI
MATERIALI MESING SHUME TE BUKRA DHE TE RRALLA
IDEALE PER ZYRE VITRINA TE NDRYSHME ETJ SHIHNI NE FOTO
QMIMI 15 EURO COPA KOMPLET 60 EURO

SHKREBZAT VIJN PA GAS DUHET ME I MBUSHKIMIK,LAPS KIMIK STILOGRAF,MERCEDES,COLLECTION,CLASIC,AMG,
KËPUCA.KEPUCA,KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA FESTINA ESPRIT FOSSIL POLICE DIESEL CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
SENDE PER KOLEKSIONIM.MERCEDES BENZ,AMG,BRABUS,AKSESOR,FASHION,TREND
KULET,KULETA,QANTA,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,PUMA,PATIKE,MAICA,TRENERKA,
JAKNE,FARMERKA,QANTA,SYZA,ORA,TE GJITHA,PLANIKA,PLLANINKA,PLLANIKAT,PLLANIKA
KATEGORIT,PUNE,SEKONDA.KOFER,KUFER,BOX,BOXI.KPUCA,SHKREBZA,BUGATI,VEYRON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim