SNAKE KREM DHE SAPUNË KUNDËR RRUDHAVE-

Shitet nga: INFO MJEKSIA 03 Sht 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
SNAKE KREM DHE SAPUNË KUNDËR RRUDHAVE-

facebook INFO MJEKSIA

Parandalonë dhe reduktonë rrudhat nga 52% ne 82% duke krijuar një efekt të mrekullueshëm rivitalizant intensiv në lëkurë.

- Rigjeneron lëkurën
-Shkëlqen lëkurën
-Unifikon tonet e fytyrës
-Mbrojtës nga të ftohtit dhe nxetit
-Për lëkura të thara dhe të yndyrshme
-Largon aknet në mënyr të mrekullushme
-Largon cdo shenjë në fytyrë
===========
Perdorimi: Pastrohet lekura me sapunin qe gjendet brenda paketimit te kremit dhe me pas merret nje doz nga kremi dhe shperndahet ne fytyr, kjo menyr veprohet nje here ne dite.
Snal Cream (Krem Kërmylli)

-Promovon procese natyrore shëruese në lëkurën tuaj
-Rritë aftësinë e lëkurës që të shërohet nga efektet e agjentëve të rrezikshme dhe traumat e shkaktuara nga aksidentet.

-Shkrin qelizat e vdekura, dhe prizat anormale dhe keratinën
-Rigjeneron lëkurën e njëllosur
- Shkakton riparimin e rregullt të lëkurës
- Ripërtërin lëkurën nga qelizat e vdekura.
- Përmirëson aftësinë e lëkurës që të lëshojë antimicrobials që vrasin mikrobet.
-Arrinë në thellësin e lëkurës tuaj brenda 24 orëve
-Pastron dhe zbardhon në tërsi lëkurën e fytyrës.

Perdorimi: Pastrohet lekura me sapunin qe gjendet brenda paketimit te kremit dhe me pas merret nje doz nga kremi dhe shperndahet ne fytyr, kjo menyr veprohet nje here ne dite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim