Sallon ondulimi

Shitet nga: Suada 12 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes komplet sallonin per frizer, interijeri permban, 3 vende pune, dmth 3 kariga pune me pasqyre, pritoren , raftat levizes ( shegert),nje komod per peshqira, haub per tharje te flokve si dhe gjesende tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim