Samsung Tab Pro 8.4 TABLET

Shitet nga: Liridon 12 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Tableti eshte blere saksishte para 1viti ne Ankara. punon ne menyre perfekte dhe nuk ka as edhe me te voglen gervishje.
vlene te theksohet se garancioni i tij eshte 3 vite. (gjithsejt edhe 2 vite ka garancion)

mund te me kontaktoni ne Viber dhe Whats app

ne linkun me poshte mund ti shihmi performancat e tij
http://www.cnet.com/products/samsung-galaxy-tab-pro-8-4-inch/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim