Sera nga npsh DORISI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.p.sh. DORISI 15 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ndërtojë serra moderne nga 1 ari deri ne 50 ari .
-Montojmë edhe nxemje solare !!!

Ju faleminderit !!! (n.p.sh."DORISI")


sheno dorisi ne rubriken qka kerkon dhe shiko qfar prezanton n.p.sh. DORISI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim