Shampon kundër rënies së flokëve, 420ml

Shitet nga: produkt 10 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shampon kundër rënies së flokëve, 420ml
Shamponi parandalon rënien e flokëve dhe rikthen gjallërinë e flokëve. Përforcon rrënjët dhe ripërtrinë inervimin e lëkurës së kokës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Është shumë efektiv dhe kombinim i testuar i ekstrakteve bimore(rrënjë xhenseni, shouwu, mur i panax pseudo-xhensenit, angelica sinensis, liguisticum chuanxiong hort, tianma, farpë e susamit të zi).
Rekomandohet për rënie të dukshme të flokëve; për pacientët me alopeci të rëndë dhe çrregullim të rrritjes/ripërtitjes së flokëve.
Përdorimi: Përdore në flokë të pastruara, të lagëta dhe le të veproj 2-3 minuta. Shpërlaje me ujë të vakët : Cmimi 20euro, per me shum informata na kontaktoni ne nr 049-664-943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim