Sharr Kendore

Shitet nga: Fatmiri 07 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Sharr Kendore KGS 254 M nga firma gjermane METABO

Sharr perdoret per prerjen e Drurit dhe Aluminit mund te perdoret per prerje ne kende

Madhsia 250mm tehu
Fuqia 1.8 KW


Produktet tona mund ti bini ne Firmen ARSIMI -METABO e cila Gjenden:

1- ne Koder Trrimave ne Prishtine afere Pro Kredit Bankes
2. ne Fushe Kosove afer FSK perball TechnoMarket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim