She's vibrator dhe Tranqe

Shitet nga: Florim 18 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vibrator dizel dhe Tranqe e ardhur nga germania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim