Sherbime taxi me çmime te volitshem

Shitet nga: Taxi privat 29 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojm sherbime taxi ne aeroportin e Prishtines dhe Shkupit.
Sherbime ne tere Kosoven si the Shkup e Tirane.
Ne shkup ne spitalin Sistina, Remedika apo Philip ofrohet efrojm edhe sherbimin e perkthimit falas,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim