Shes Biliardo dhe tavolina pingpongu

Shitet nga: Fehim Gashi 23 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dy biliardo 9 dhe nje Biliardo Snoker te prodhuar ne Amerike nga kompania e njohur BRUNSWICK si dhe tabela per Pingpong po ashtu BRUNSWICK ,qmimi per nje biliardo 3000 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim