Shes Elindin

Shitet nga: Fatlum 07 Jan 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes termon Elind eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte me nje qmim super te mire.
Qmimi : 109.99
Kontakti : 044435666(+viber) - 044207945(+viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim