Shes Faqe ne rrjetin social FACEBOOK

Shitet nga: riad 05 Pri 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
11300 Like Per momentin 15i Shikushmeri

Krejt shqiptar dhe kosovar Fansat Orgjinal

Faqja eshte sponzeru 3-4 Her


Te intersuarit te shkruajn ne viber +38649336038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim