Shes Fotokopje Ricoh bardh e zi dhe Color

Shitet nga: Gazmend Hoti 02 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 fotokopje Printer Ricoh bardh e zi dhe nje printer color te vogel
Fotokopjet jane te pershtatshme per zyre
Fotokopjet jane ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim