Shes Lulen Fikus

Shitet nga: Lulja 29 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes lulen Fikus është e shëndosh dhe ka gjatësi mbi 2 metra .
Është e përshtatshme për restaurante apo zyre por edhe për shtëpi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim