Shes bicikleten ne fshatin milloshev

Shitet nga: Valon morina 16 Sht 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes bickileten ne gjendje shum te rregullt frenat dhe armotizerat ne gjendje.shum te.rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim