Shes dhe Montoj Hidrofor gjerman dhe Rezervar pe..

Shitet nga: Remi 11 Krr 05:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
shes hidrofor gjerman Leo 1300w 55 metra lartesi,90 litra ne minut shum pak zhurm i ri pa perdorun qmimi 165 € 6 muaj garancion.gjithashtu kemi edhe hidrofor 1100w qe kushton 145 euro shiko foton e fundit.
. gjithashtu montojm hidrofor me rezervar neper shpija e banesa ,i bejm te funksionojn automatik me qmim te volitshem.shesim dhe montojm edhe hidrofora raket per thellesi te mdhaja . Rezervari I vogel I ka 700 litra kushton 90euro ķurse I madhi ka 1000 litra kushton 100 euro rezervart jan te ri kan qen te mbushur me lang pjeshke kshtu qe lirisht mujn mu perdor per ujë te pijes . Gjithasphtu rregullojm hidroforat qe jan defekt Gjindemi me shitore ne breg te djellit rruga Bedri Shala afer varrit te ish presidentit Ibrahim Rugova per info tel. 044/049 207703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim