Shes dyshkun dyshe per fjetje

Shitet nga: Fahredin 05 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dyshekun e dhomes se fjetjes me dim. 180x200. Ne gjendje shume te mire dhe shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim