Shes elementet e banjos

Shitet nga: Armend 20 Jan 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes bojlerin, kaden me tush, lavamanin me bateri dhe sholjen me kazan. Te perdorura mirpo ne gjendje te rregullt.
Shiten bashke te gjitha per 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim