Shes karika dhe tavolina

Shitet nga: shporet 10 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes tri tavolina dhe dy karika, karikat jon shum te pershtashme per zyre jon te rahatshme statike ne gjendje shum te mir shum pak te perdorura as tri jav esht sen qe shihet
shiten komplet ose damas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim