Shes një pomp te benzines me dy dalje

Shitet nga: Naser gashi 26 Gsh 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes nje pomp te benzines me dy dalje 2 rezorvar njeri me kapacitet prej 2500 litra e tjetri me 1500 litra plus cevat prej rezorvarve deri te pompa me gjatsi 18 metra plus ormani elektrik per pompë ( jan ne perdorim dhe te gatshme per pun ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim