Shes nr 044 47 47 97 dhe 045 591 491

Shitet nga: Armend 04 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes numrat 044 47 47 97 dhe 045 591 491 per me shum info thirr n tel
Qmimi i per dy nr 50e ndersa per ni nr 30e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim