Shes rezervar dhe motorr i ujit zhytes

Shitet nga: mmmm 26 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Rezervar i ujit dhe motorri pompa e ujit zhytes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim