Shes tavolina dhe karrige terase, restaurant kafe

Shitet nga: Fatmir 22 Krr 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 12 cope tavolina terase 60x60 dhe 24 cope karrige te jysskut, karriget jan me ose pa jastak. Ne gjendje prefekte. Qmimi sipaa marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim