Shes tenda

Shitet nga: Tenda 04 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
shes tenda me dimensione 200x200x145 cm per 4 persona me nje qmim te arsyshem dhe te volitshem per vetem 49.99Euro
Kontakti : 044 207 945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim