Shesum dru 35 EURO

Shitet nga: Nysret 30 Jan 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten drut bugu 40 euro metrra ahut 35 euro metrra ,drut i sharrisum me qit qmim drut jan te mira te paluar mir shesum me shumic dhe pakic bejm edhe transportin falas gjindemi ne kolovic te interesuarit mund te kontaktojn ne kta dy numrat e telfonit., ........ ...... { GJITHASHTU SHESUM DRU TE MIRA PER PLLACE . PER { TENDERE} DRU TE TE GJITHA LLOJEVE AHU . BUNGU . PLEPI . SHKOZE . MSHENTKE + SHESUM EDHE CUNGA PER NXEMJE QENDRORE }...

044533671 045306062

JU MIR PRESUM .. Numri i viberit +37744533671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim