Shiten 3 Lule Dekoruese

Shitet nga: Lulet 20 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 3 lule me saksi, 160cm, 150cm dhe 120cm, lulet mund ti shifni ne foto. Cmimi i volitshem, sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim