Shiten 77.25 ari toke nga Agency Eni

Shitet nga: Agency ENI 23 Krr 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 77.25 ari toke afer rruges Prishtine-Shkup (Laplje selo), Lokacioni i sakte I tokes eshte kur te kalohet hekurudha ne anen e dhjathte 100 metra nga Univerziteti FAMA, përballë rrugës "Agro Trade"dhe Rama Petrol. Toka eshte me dokumentacion te rregullt.

Shiten 21.20 ari toke prapa Betonerka Fitorja dhe Akoma te Isaku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim