Shiten apo nderrohen kontinjerat 43 dhe 48m2

Shitet nga: C21 11 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten kontinjerat te pershtatshem per zyra apo nevoja te ndryshme njeri 43 dhe njeri 48 metra katror me dritare dhe dyer te ndara
Qmimi shum i volitshem

044117252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim