Shiten librat per SAT

Shitet nga: Dhurim Kelmendi 23 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dy libra per pergaditjen e testit SAT(gjuhe angleze dhe matematike). Jane shume pak te perdorura. Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim