Shiten mobilje per dhome te femijeve.

Shitet nga: Valon 21 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mobilje per dhome te femijve,
Inventari eshte ne gjendje te rregullt dhe shume pak
e shfrytezuar.
Eshte shume e pershtatshme dhe komode .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim