Shiten nr e Vales 045 175555 dhe 045 174444

Shitet nga: Fisi 31 Dhj 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten nr e Vales : 045 175555 dhe 045 174444
Viber kontakt: +37745 51 52 53
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim