Shiten tavolina por taraca

Shitet nga: Meti 30 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Tovolinat jan te drutit dhe kan shtojsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim